Builder

BUILDER (ISSN 1896-0642) to wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od 19 lat. To platforma mediowa integrująca środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów i nauki. To od lat charakterystyczne, rozpoznawalne okładki z osobowościami branży i czytelna formuła pisma z prostym podziałem na trzy działy: BIZNES, BUDOWNICTWO (materiały i technologie) oraz ARCHITEKTURA&DESIGN (trendy).

To również liczne projekty własne z ugruntowaną pozycją w środowisku, m.in. Laury Buildera, Budowlana Firma Roku, Polski Herkules, Gale TOPBuilder, kampania „Lato Jakości” oraz nowe: Polski Biznes w Budownictwie, Aktywne w Branży, Metamorfozy – Rewitalizacja Polskich Miast, Polscy Inżynierowie, a także program Promujemy Polską Architekturę, Konkurs dla Młodych Architektów i Konkurs dla Młodych Inżynierów Budownictwa.

www.buildercorp.pl

Materiały budowlane

„Materiały Budowlane” to jedno z najstarszych w Polsce (ukazuje się od 1946 r.) czasopismo fachowe, skierowane do wszystkich grup zawodowych związanych z budownictwem.
Zakres tematyczny „Materiałów Budowlanych” obejmuje przede wszystkim prezentacje nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i materiałowych stosowanych do budowy, wykończenia i modernizacji budynków oraz obiektów inżynierskich; wyniki prac badawczych realizowanych przez naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz instytutów naukowo-badawczych, a także najnowsze osiągnięcia w dziedzinie innowacyjności w budownictwie. Miesięcznik „Materiały Budowlane” jest też źródłem wiedzy na temat zmian i interpretacji przepisów budowlanych, postępów we wdrażaniu unijnej normalizacji, stanu i perspektyw rozwoju budownictwa i poszczególnych branż przemysłu materiałów budowlanych w Polsce. W każdym wydaniu publikowanych jest wiele interesujących artykułów, przygotowywanych przez uznane w kraju i za granicą autorytety z różnych dziedzin budownictwa.

www.materialybudowlane.info.pl

BIM Blog

Platforma www.BIMblog.pl to największy w Polsce blog poświęcony tematyce modelowania informacji o budynku. To miejsce w którym znajdziesz praktyczne uwagi i spostrzeżenia będące efektem codziennych zmagań w pracy z tą technologią.

www.BIMblog.pl